Rüyada El ile Balık Tutmak

Rüyada Elinle Balık Tutmak Ne Demektir?


Etiketler: Rüyada el ile balık tutmak manası, rüyada el ile balık yakalamak anlamı


Eğer, rüyanızda kendi elinizle balık tuttuğunuzu gördüyseniz veyahut başka birisini eliyle balık tutarken gördüyseniz bu tabirimiz sizi ilgilendiriyor demektir. Bakalım, rüyada el ile balık tuttuğunu görmek ne anlama geliyor? Rüyada el ile balık tutma ile ilgili herhangi bir bilgi bu nedenle biz sizlerle rüyada balık tutmanın manasını paylaşalım.

Rüyada Balık Tutmak/Yakalamak Ne Demek?


Rüyada yaşayan balık görmek, iş ve aşk hayatında şansının açıldığına işarettir. Balık tükettiğini görmek, çoluk,çocuk ve mülk sahibi olacağına, suda balık yakalamak güzel bir haber alacağına, balık sürüsü görmek yönetici durumuna geleceğine işarettir.

Balıkları ırmak ya da denizden çıkarmak ganimetle, Canlı vetaze balık bakire kadınla, suda balık avlamak sevinçli haberle, taze balık avlamak hayır ve fayda, küçük ve çok balık avlamak elden çabuk çıkacak dünyalıkla, ölmüş deniz balığı ham hayallerle taabir edilir.

rüyada el ile balık tutmak

Bulanık suda ve kuyudan balık avlamak üzüntü ve günaha, Su üzerinde çalışan kimsenin yatağında balık görmesi suda boğulmasına, Tatlı suda avladığı balığın tuzlu olması keder ve sıkıntıya, Balığı canlı canlı yemek mülk edinmeye, tuzlu balık yemek şiddet ve zahmete, Tuzlanmış balık faydası sürekli olan mala, Kızartılmış balık genç için okuma amaçlı yolculuğa, diğerleri için davete icabet etmeye, Balıkçıdan balık almakevlenmeye, Taze yemek olduğu halde kokmuş balık yemek kötü ahlaklı kadınla evlenmeye, Yapay göl ya da havuzda yakaladığı balığı kaçırmak borçlunun borcunu inkar etmesine, Balığın karnında yüzük bulmak devlet, şeref ve izzete, Karada balık avlamak sevinçli habere, Denizdeki balıkların yer değiştirmesi askerler arasındaki ihtilafa, Su yüzüne çıkan balık uzak ihtimallerin gerçekleşmesine, işlerin kolaylaşmasına, miras malına ve gizli şeylerin aşikar olmasına, Büyük ve küçük balıkların bir arada görülmesi sevinç ve üzüntüleri iç içe yaşamaya, Denizin yarılıp oradan inci bulmak ledün ilmi edinmeye, denizin yarılarak kişinin oradan geçmesi olmaz sanılanın gerçekleşmesine, içi temizlenmemiş balığı yemek iftira yapmaya, hile ve entrikaya, Yunus balığı yoksul için fakirlikten kurtulmaya, bir şeyden çekinen için emniyete işaret eder.

Balık daima kısmet sayılır. Balık tuttuğunu gören kimsenin eline toplu para geçer. Çok sayıda balık tutmak büyük servet demektir. Suda yüzen balıklarda yaklaşan kısmetlerdir.

Temiz suda yüzen balıklar zenginlik ve mutluluk işaretidir. Balık tuttuğunuzu gördüyseniz, kendi alın teriniz sayesinde elinize para geçecek demektir.

Rüyada Balık Tutmak


Rüyasında balık tutan kişi toplu para alır.

Rüyada balik görmek, gördügü baligin sayisi belli ise kadina, belli degilse, yagma edilmis mala delalet eder. Denizin dibinde büyük ve taze baliklari bir yerde toplanmis olarak gör-mek, onlari teker, teker denizden çikarip yiyor veya bölüyorsa o kimseye adi geçen baliklardan çikardigi kadar yagmadan, çok mal düsecegine delalet eder. Büyük balik o ülkenin büyük devlet ada-mi veya basbakanidir.

Baliklar memleketin askerlerine, deniz de devlete benzetilir. Kendisi suda bir balik avliyorsa, fenalik verecek bir haber isi-tir. Büyük balik avliyor görmesi de menfaat ve hayra yorumlanir. Küçük baliklar elde edilecek gelirin kesilmesine isarettir. Rüya-sinda sazan baligi görmek, evlenmek isteyen bir kimsenin evlenmesine, veya baskasi ile ortaklik kurmasina ve iyilige yorumlanır.

Yataginda balik görmesi deniz yolculugunda bulunan bir kim-se için hastalanmaya; bulanik suda balik avlamak tasa, kaygi ve-ya sikintiya; baligi diri, diri yedigini görmek, mülk sahibi olacagina veya bir çocugu dogacagina isarettir.

Balık Tutmak Video
Balık Tutma Resimleri

(Not: Fotoğrafların üzerilerine tıklayarak fotoğrafları büyük boyutta görüntüleyebilirsiniz.)

balık tutma resimleri

balık tutma resimleri

balık tutma resimleri

Dindar insanlar için mizah sitesi capsler karikaturler hareketli gif resimleri

küfürsüz+karikaturler

Küfürsüz Karikatürler

3 yorum:

  1. Merhaba bn ruyamda büyük balık tuttumu gördüm ve baligi denizde aliyorum cok büyüktü alirken elimi kezdim elim kanadi

    YanıtlaSil
  2. Merhaba ben rüyamda suyu çok az akan bir dereden elimle balik topladigimi gördüm. Büyük balonlarda vardi cok küçük baliklarda .

    YanıtlaSil
  3. Merhaba ben rüyamda dereden elimle balik topluyordum deredeki su azalmisti .çok küçük baliklarda vardi büyük baliklarda .

    YanıtlaSil


Bunlarda ilginizi Çekebilir

Şu An bu blogda Rüya okuyan ve Yorum yazan çevrimiçi |

| Ziyaretcimiz var. Teşekkür Ederiz.

Rüyada görmek ne demek blog dini yani islami rüya tabirlerini kişinin rüyasının manası, rüyada çeşitli şeyler görmenin anlamı nı kolayca bulmanız için Diyadin rüya, rüya ihya gibi islami olduğu bilinen rüya yorumları sitelerinden alıntılanarak düzenlenmiştir. rüya tabiri blogu rüyalarınızın tabirinin birebir islami olduğunu veya rüya tabirinin kesin çıkacağını garanti etmez.Rüyalarınız hayır olsun © "Rüyada El ile Balık Tutmak" rüyasının tabiri sayfasındasınız.