Rüyada Başkasının çiş yaptığını görmek

Rüyada Başkasının çiş yaptığını görmek


Rüyada çiş görmek diyanet, Rüyada işemek, rüya ihya rüyada çiş, rüyada başkasının çiş yaptığını görmek,rüyada çocuğun çiş yaptığını görmek,rüyada çiş yapan birini görmek,rüyada çiş temizlemek,rüyada üzerine idrar sıçraması
rüyada başkasının işediğini görmek,rüyada üzerine çiş yapılması,rüyada üzerine işenmesi


rüyada+başkasının+çiş+yaptığını+görmek

RÜYADA ÇİŞ GÖRMEK DİYANET TABİRİ


Rüyada çiş görmek diyanet: Bir kimsenin rüyasında çişını tutamadığını görmesi; o kimsenin rızkının ve malının artacağına, kişinin rüyasında çiş darlığı çektiğini görmesi; o kişinin herhangi bir hadise dolayısıyla huzurunun bozulacağına ve sıkıntılarının artacağına yorumlanır


Rüyada işediğini - Çişini yaptığını görmek

Seyyid Süleyman:
İbn-i Şirin demiştir ki: Rüyada uygun bir mahale çişini yaptığını gören, sıkıntısından kurtulur.
Kirmani'ye göre, kanlı çiş; sakat evlada işarettir.
İdrarının birazını akıtıp birazını tutan, malının bir parçasını telef eder. İdrarını yaptıktan sonra halkın bu çişı yüzlerini silmek için kullandıklarını görenin, dindar ve ahali nazarında sayılacak bir evladı olur.
Cabir'ül Mağribi diyor ki: İdrarını bir mescidde yapan, mal biriktirir. İdrarını elbisesinin üzerine yapan, malını ailesi için harcar.
Ebu Said'ül Vaaz demiştir ki: Bilmediği bir yere idrarını yapan, tanımadığı bir kadınla evlenir. Kendine ait bir kabın içine çiş yapan, malını neticesinde fayda sağlayacağı yere harcar. Ticari bir eşya üzerine çiş yapan, o eşya sebebiyle zarar eder. Yaptığı idrarın, aynı yerde başkasınınkiyle karıştığını görmek; evlilik yoluyla akraba olmaktır. Damatlıktır. İdrarını sıkıştırdığını gören, karısıyla tartışır. Sıkıştığı halde idrarını yapacak yer bulamayan, parasını gömmek ister. Fakat, münasip bir yer bulamaz.
Rüyasında kendi üzerine birinin idrarını yaptığını görmek; o insandan mal kazanmaktır. Çok idrar yaptığını gören kadın, evlenmek ister. Tanınmış bir zatın idrarını içen, onu çok sever. Sarı renkli idrar; zayıf bir evlada işarettir. Bir yere idrarını yapan, orayla akrabalık kurar. İdrarını mescide veya minbere yapanın çocuğu, halka imam olur.


Bir şişeye yahut leğene idrar yapan, evlenir.
Cafer-i Sadık diyor ki: Bu rüyanın sahibi fakirse zengin olur. Esirse, hürriyetine kavuşur. Köleyse, serbest bırakılır. Gurbetteyse, vatanına döner.
Tüccarsa, zarar eder. Bu rüya alimler ve hakimler için iyi değildir.
Abdulgani'en Nablusi'ye göre idrar rüyası, malı haram yerlere sarfetmek veya uygun olmayan bir kadınla yakınlaşmaktır. İdrarının kolaylıkla aktığını gören, rızkını rahatça kazanır. İdrarının güç aktığını gören, işlerinde acele eder ve münasebetsiz şeylerle uğraşır. İdrarını yaparken bir kısmını tutan, zenginse malından bir parçayı kaybeder. İdrarını uygun bir yere yapan, fakirse zengin olur. Zenginse, zarar eder. Tanınmış bir zat tarafından idrarı içilen helal malından o şahıs için harcar. Şıra işeyen, malını israf eder.
Kan işediğini gören, boşanmış veya evli bir kadınla bilmeyerek münasebette bulunur. Safran işediğini görenin hastalıklı bir oğlu olur. Toprak yahut çamur işeyen, abdestinde ve diğer ibadetlerinde gevşek davranır. İdrarının katı pislik gibi olduğunu gören, ailesinden biriyle fuhuş yapar. Yediklerinin idrarından çıktığını görenin, gayr-ı meşru evladı olur. İdrarını ayak üzerine yaptığını gören, malını şuursuzca harcar. İdrarını gömleğine yapanın bir evladı olur. Bekarsa evlenir. Burnunun içine idrar yapan, belediye memuru olur.

Erkeklik organından, idrar yerine kalem çıkan kişinin evladı, birçok ilme vakıf olur. İdrar yerine yılan çıkarsa, doğacak çocuğu kendine düşmanca davranır. İdrarının çok fazla olduğunu, üzerine bulaştığını, fena koktuğunu veya herkesin önünde idrarını yaptığını gören, rezil olmasına sebep olacak bir iş yapar. İdrar içen; haram kazanır, felakete uğrar veya parasızlık çeker.
Ebu Said'ül Vaaz, idrarını kuyuya yaptığını görenin, helal kazancından kullanacağını söylüyor.
İdrar yapmaya mahsus bir mahale idrarını yapan, sıkıntıda ise Allah'ın yardımıyla selamete ulaşır. Fakirse zengin olur. Zenginse malını sarfeder. Borçluysa, bunu eda eder. İdrarının bir kısmını yapıp bir kısmını tutan, sıkıntıdan kurtulur ama malının bir parçasını kaybeder.
Meçhul bir yere idrarını yapan o bölgeden bir kadınla evlenir. Şişeye, leğene, testiye, meçhul bir kuyuya veya harabeye çiş yapmakta bir kadınla evliliktir. İdrarını denize yapan, hükumete öşr, zekat v.s. verir. Duman işediğini görenin, evlat ve torunları her tarafa dağılır.

Rüyada çiş yapmak görmek; Rüyada bir kişinin çişini yaptığını görmesi kötülüğe ve şerre yorumlanır. Rüyada yapılan çiş kişinin haram yoldan mal elde edeceğine ve çeşitli kötülükler yapacağına işarettir. Yine rüyada görülen çiş haram işlenecek şekilde yapılan zinaya işarettir. İdrar yapmak hiçbir zaman hayra yorulmaz. Yapılan zinanın ortaya çıkacağına kişinin birçok yönden haram işleyeceğine ve bu durumda oldukça zarar göreceğine işarettir.

Rüyada çiş Yapmak Görmek İslami Tabiri

Rüyada çiş yapmak görmek İslami tabiri hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğinizi çevrenizde yada ummadığınız bir yerden sevindirici haberler alacağınıza yorumlanır. Rüyada çiş yapmak görmek haram maldan ve kazançtan uzak duran dostlar edineceğiniz ve çevrenizde iyi sıkı dostluklar kuracağınız kişilerin olacağına delalet eder.


Rüyada çiş Yapmak Görmek Olumlu Yorumları

Rüyada çiş yapmak olumlu yorumu hakka riayet eden sevilen ve sayılan dostlarınızın olacağına haram maldan kaçınacağınız yorumlanır. Rüyada çiş yapmak görmek maddi ve manevi hayatınızda değişikliklerin olacağına haram maldan sakınacağınızı halk arasında sevilen sayılan ve hürmet gören birisi olarak yer alacağınıza işaret eder.

Rüyada çiş Yapmak Görmek Olumsuz Yorumları

Rüyada çiş yapmak görmek olumsuz yorumu ise çevrenizde size düşmanlık eden sinsi kişilerin olduğuna ve bu kişilerin sizi en zayıf en mecalsiz durumlarınızda size zarar vermek istediklerine yorumlanır. Rüyada çiş yapmak görmek olumsuz rüya yorumlarında rüya sahibinin haksız elde ettiği kazanca ve mala işaret eder. Bu rüyanın yorumunda rüya sahibinin duyduğu vicdani rahatsızlıklarının olduğuna işaret eder.

Rüyada çiş Yapmak Görmek Psikolojik Yorumu

Rüyada çiş yapmak görmek psikolojik yorumu olarak bir çok farklı tabir ve yorumlarda bulunulmuştur. Rüyada çiş yapmak görmek psikolojik rüya yorumlarında çok samimi dostluklar kuracağınıza hatta sahip olduğunuzu dostunuzun sizi bir ömür menfaatsiz bir şekilde size karşı sahiplenici bir tavır ile arkadaşlığınızın süreceğine yorumlanır. Rüyada çiş yapmak görmek psikolojik yorum olarak rüya sahibinin aklında ve kalbinde çiş yapmak olmasını istediği için bu rüyaları gördüğüne işarettir. Allah’ın izni ile aklında ve kalbinde arzu ettiği tüm muradının gerçekleşeceğine de delalet eder.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Bunlarda ilginizi Çekebilir

Şu An bu blogda Rüya okuyan ve Yorum yazan çevrimiçi |

| Ziyaretcimiz var. Teşekkür Ederiz.

Rüyada görmek ne demek blog dini yani islami rüya tabirlerini kişinin rüyasının manası, rüyada çeşitli şeyler görmenin anlamı nı kolayca bulmanız için Diyadin rüya, rüya ihya gibi islami olduğu bilinen rüya yorumları sitelerinden alıntılanarak düzenlenmiştir. rüya tabiri blogu rüyalarınızın tabirinin birebir islami olduğunu veya rüya tabirinin kesin çıkacağını garanti etmez.Rüyalarınız hayır olsun © "Rüyada Başkasının çiş yaptığını görmek" rüyasının tabiri sayfasındasınız.