Rüyada Kendini Hamile görmek ne demekRüyada Kendini Hamile görmek ne demek

Hamile olduğunu görmek, erkeğin kendini hamile görmesi,kadının kendini hamile görmesi, kızın kendini hamile görmesi,hamilelik görmek, rüyada hamile olmak, rüyada hamile kalmak
Hamile olduğunuzu gördüyseniz, mutsuz bir evlilik hayatınız olacak. Rüya sahibi gerçekte de hamileyse, sorunsuz bir dönem geçirecek ve Sağlıklı bir çocuk dünyaya getirecektir.
rüyada+kendini+hamile+görmekRüyada Erkeğin kendini hamile görmesi ne demek?
Ebu Said'ül Vaaz demiştir ki: Bir kadının kendini gebe görmesi; maldır. Aynı rüyayı erkek görürse, hüzün ve kederle yorumlanır.
Bazı tabircilere göre, ister erkek, ister kadın olsun karnın büyüklüğü nispetinde mal ve ni'mete delalet eder. Henüz buluğ çağına girmemiş bir erkek çocuğun kendini gebe görmesi babası ile, böyle küçük bir kızın aynı rüyayı görmesi annesi ile tabir olunur.
Rüyada Karısının eşinin hamile olduğunu görmek nedir?
Kirmani şöyle diyor: Rüyasında gebe olduğunu görenin; malı artar. Zevcesinin hamile olduğunu görenin; dünya ile alakalı bir talebi olur. Bu rüya; gerek erkek, gerek kadın için iyidir.

Rüyada Hamile Hayvan Görmek
Kedi köpek inek at gibi hamile hayvan görmek ne demektir?

Bir hayvanın hamile olduğunu görmek; hayır ve menfaattir.

Bekar Kızın Kendini Hamile Görmek
Rüyada bekar kızın kendini hamile görmesi. Bekar kizin kendisini hamile olarak görmesi, kendisi yüzünden ailesine gelecek ugursuzluk ve siddete isaret eder.

Bunlarda ilginizi Çekebilir

Şu An bu blogda Rüya okuyan ve Yorum yazan çevrimiçi |

| Ziyaretcimiz var. Teşekkür Ederiz.

Rüyada görmek ne demek blog dini yani islami rüya tabirlerini kişinin rüyasının manası, rüyada çeşitli şeyler görmenin anlamı nı kolayca bulmanız için Diyadin rüya, rüya ihya gibi islami olduğu bilinen rüya yorumları sitelerinden alıntılanarak düzenlenmiştir. rüya tabiri blogu rüyalarınızın tabirinin birebir islami olduğunu veya rüya tabirinin kesin çıkacağını garanti etmez.Rüyalarınız hayır olsun © "Rüyada Kendini Hamile görmek ne demek" rüyasının tabiri sayfasındasınız.