rüyada köpeğin beni öldürmesi
Rüyada Köpeğin beni öldürmesi


Rüyada köpeğin bana saldırması, köpeğin beni ısırması köpeğin beni öldürmesi, köpeğin bana havlaması, köpeğin beni dişlemesi, koklaması,

rüyada+köpeğin+beni+öldürmesiüzerime köpek saldırması veya rüyada köpek saldırısına uğramanın manasını arıyorsanız rüyada köpek görmek konumuza bakınız.

Rüyasında bir köpeğin kendisine saldırdığını, fakat ısırmadığını görmek, düşmanlarının kendisine diş bilediklerine, fakat zararları dokunmayacağına delalet eder. Bir köpeğin kendisini ısırdığını ve elbiselerini parçaladığını görmek, işinde kendisine rakip olan kişiler tarafından sıkıştırılarak, zarara uğratılacağına işarettir.

ayrıca şuna da bakabilirsiniz;

rüyada öldüğünü görmek

Bunlarda ilginizi Çekebilir

Şu An bu blogda Rüya okuyan ve Yorum yazan çevrimiçi |

| Ziyaretcimiz var. Teşekkür Ederiz.

Rüyada görmek ne demek blog dini yani islami rüya tabirlerini kişinin rüyasının manası, rüyada çeşitli şeyler görmenin anlamı nı kolayca bulmanız için Diyadin rüya, rüya ihya gibi islami olduğu bilinen rüya yorumları sitelerinden alıntılanarak düzenlenmiştir. rüya tabiri blogu rüyalarınızın tabirinin birebir islami olduğunu veya rüya tabirinin kesin çıkacağını garanti etmez.Rüyalarınız hayır olsun © "rüyada köpeğin beni öldürmesi" rüyasının tabiri sayfasındasınız.