Rüyada muz görmek ne demek

rüyada+muz+görmek+ne+demektir

Rüyada muz yemek

Rüyanızda muz alıp yediğinizi mi gördünüz. bir çok insan rüyasında muz yediğini görüyor hatta tadını alıyor. sabah kalkınca da rüya olduğunu anlayınca üzülüyor galiba bu durumun nedeni ekonomik kriz.. :)
işte rüyada muz görmenin islami tabiri;
Sevgi ve muhabbete, cömert ve güzel ahlaklı kimseye; kabir yahut hapiste bulunan kimseye, kitaplara, saklı tutulan mala, ana karnındaki çocuğa; tüccar için mala, takva ehli için ibadete, Hastanın muz yemesi onun vefat etmesine, Evinde muz bulunduğunu görrmek erkek çocuğa, Muz ağacı mal sahibi zengin bir kimseye delalet eder.
Rüyada görülen muz, saklı olan mala veya ana kanunda bulunan çocuğa yahut kabir yahut da hapiste bulunan insana veyahut geçmiş haberleri yahut ilmi ihtiva eden kitaba işarettir. Muz, elbiseye, ülfet ve muhabbete işarettir. Muz. cömert, muvahhid ve güzel ahlaklı bir kimsedir. Rüyada bir kimsenin evinde muz bulunduğunu görse, o ev sahibinin erkek bir çocuğu doğar. Rüyada muz yediğini gören kimsenin, eline ortaklıktan veya bir kimse tarafından mal geçer. Bazı tabirciler, rüyada muz yiyen kimse, dünya adamı ise, eline arzu ettiği miktarca mal geçer. Mütedeyyin ise ibadette kemale erer. Muz ağacı mütedeyyin ve mal sahibi zengin bir kimsedir. Tüccar için muz, mal, takva ve ibadet ehli kimseler için de din ve ibadettir. Rüyada muz yiyen hastanın öleceğinden korkulur.


Rüyanızda mevsiminde muz yediğinizi görmeniz; sizin zengin birisi ile evleneceğinize, rüyanızda muz ağacı görmeniz; cömert, herkese hayrı dokunan ve her işe yarayan bir kişi olduğunuza işaret eder. Bir kimsenin rüyasında evinde tek bir muz ağacı olduğunu ve üzerinde tek bir meyvesi bulunduğunu görmesi; o kimsenin bir oğlu olacağına delaletle tabir olunur.

7 yorum:

 1. bu çok saçma ve çirkin yaraklarınız için.

  YanıtlaSil
 2. ben tepelerde muz ağaçları gördüm hatta toplayıp yedik.. tadını alıp almadığımı hatırlamıyorum ama sabah kalktığımda biraz şaşkındım yani...

  YanıtlaSil
 3. Yoksa Olummu Olacak Erken Daha Aq .. :s

  YanıtlaSil
 4. inşllh zengin biriyle evlenirim..

  YanıtlaSil
 5. Evime gelen normalde düşman kesildiğimiz eski dostlarımıza,yani o uyuzlara ikram ediyordum muzu.rüyamı mındar ettiler.bu rüya hayra çıkmaz ama hayır olsuni inşallah.inşallah laf duymam. ben hamile olayım

  YanıtlaSil
 6. ben muzu gökte gördüm, ay yerinde muz vardi.....

  YanıtlaSil
 7. ayy hamileym oğlum mu olacak acaba::) bi iyi yorm bi kötü anlamadm beeee

  YanıtlaSil


Bunlarda ilginizi Çekebilir

Şu An bu blogda Rüya okuyan ve Yorum yazan çevrimiçi |

| Ziyaretcimiz var. Teşekkür Ederiz.

Rüyada görmek ne demek blog dini yani islami rüya tabirlerini kişinin rüyasının manası, rüyada çeşitli şeyler görmenin anlamı nı kolayca bulmanız için Diyadin rüya, rüya ihya gibi islami olduğu bilinen rüya yorumları sitelerinden alıntılanarak düzenlenmiştir. rüya tabiri blogu rüyalarınızın tabirinin birebir islami olduğunu veya rüya tabirinin kesin çıkacağını garanti etmez.Rüyalarınız hayır olsun © "Rüyada muz görmek ne demek" rüyasının tabiri sayfasındasınız.